1. Asukuvaa parin viikon takaa ja uus kauluspaita H&M:stä 2. Miksu väsyneenä 3. ♥ 4. Kävin Mäkkärissä varmaan ekaa tai tokaa kertaa tänä vuonna Kattiksen kaa ku synttärishoppailut uuvutti!
1. Pari kamua 2. Uusi peplum-paita Bikbokista! 3. Olin tosi ilonen ku aurinko paisto! 4. Kahviaa nam!
Meille järkättiin yllätysjengi-ilta gr8-paikkaan Salmisaareen lauantaina ja siellä oli mm. minigolfia, nyrkkeilyä, jousiammuntaa, keilausta, ampumista ja laser-rataa! Oli tosi kivaa viettää koko joukkueen kaa aikaa muuallakin ku treeneissä!
1. Yllätyssynttärifiilistelyä lisää! 2. Paras välipala, aamupala tai iltapala! Avocadoa, ruisleipää ja teetä! 3. Lisää ruokakuvia..oltiin Jennan kaa maanantaina Aschanissa rupattelemassa ja syötiin uuniperunat 4. Treeniä, treeniä..
Nyt siis vaan postausta iPhone-kuvista, mut viikonloppuna suunnitelmissa tyttöjeniltaa, harkkoja ja Go Expoilla työskentelyä! – J
Ihana blogi sulla! 😊Kurkkaa ja liitythän jos kiinnostaa:lovenadfashionn.blogspot.comJa me voidaan sitten liittyy sun!
TykkääTykkää
Kiitti!
TykkääTykkää
Miten teet tommosen kuva jutun esim niiku tässä postauksessa?????
TykkääTykkää
Esim. iPhonella semmosella instacollagella 😊
TykkääTykkää